KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12719090
nr 1271 9090
Etsning
Oidentifierad konstnär. Vid Rosendal, Kgl. Djurgården. Signerad H Lindqvist. Motivet: 33x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:33:31
25/8 05:57:10
100 kr
25/8 17:59:00
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm